ایمیل پشتیبانی خرید: [email protected]

بسیاری از دانشجویانی که وارد مقطع کارشناسی ارشد می‌شود، نیاز دارند تا با نحوه نگارش علمی آشنا شده و به منظور تهیه پایانامه و مقالات خود بتوانند تحقیقات به عمل آمده را با زبانی علمی نوشته و ارائه کنند.

در این دوره سعی شده تا به صورت جامع در مورد انواع نگارش‌های علمی از قبیل پایانامه، مقالات علمی، نگارش کتاب و … صحبت و طریقه تهیه آنها توسط نرم افزار Microsoft Word تشریح شود تا دانشجویان بتوانند با استفاده از آن پژوهش انجام شده خود را به صورت مناسب نوشته و ارائه کنند.

ثبت نام در وب سایت و شرکت در دوره رایگان است

مشاهده رایگان هر ویدئو در بخش «برنامه آموزشی»

نگارش علمی موضوعی است که برای بسیاری از دانشجویانی که وارد مقطع کارشناسی ارشد می‌شوند، میحثی محوری بوده و درواقع ارائه نتایج آنها منوط به درست نوشتن آن نتایج و درست ارائه دادن آنها در قالب نگار‌های علمی همچون پایانامه، مقاله، پروپوزال و … است. آنها نیاز دارند تا با نحوه نگارش‌های علمی بدرستی آشنا شوند و بخوبی نتایج یافته ها و تحقیقات خود را به زبان علمی بنویسند.

در این دوره سعی شده تا به صورت جامع در مورد انواع نگارش‌های علمی از قبیل پایانامه، مقالات علمی، نگارش کتاب، پروپوزال و … صحبت و طریقه تهیه آنها توسط نرم افزار Microsoft Word تشریح شود تا بتوان با استفاده از آن پژوهش انجام شده خود را به صورت مناسب نوشته و ارائه کنند.

نرم افزار مایکروسافت Word نرم افزاری بسیار ساده و در عین حال مناسب برای نوشتن انواع نگارش‌ها بوده و سادگی آن باعث محبوبیت بسیار زیاد این نرم افزار شده است. امروز عمده نگارش‌ها توسط افراد در این نرم افزار انجام می شود و بر این اساس نحوده درست نویسی و استفاده از ابزارهای آن می‌تواند برای تهیه مستندات خوب و خوانا بسیار مفید واقع شوند. امروزه از این نرم افزار برای تهیه انواع مستندات از قبیل انواع کتب، مقاله، پایانامه، پرپوزال، مستندات سازمانی، نامه نگاری، تهیه فرم ها و پرسشنامه ها، تهیه مجلات و … استفاده می شود، بنابراین یادگیری درست مایکروسافت Word یکی از ضروریات دنیای کسب و کار امروزه است.

پیش نیاز ها و نیازمندی ها

دسترسی به نرم افزار مایکروسافت Word نسخه‌ی ۲۰۱۳ به بالا

مطالب پوشش داده شده در این دوره

مفهوم نگارش علمی و انواع آن

شرح انواع مقالات علمی و طرز تهیه آنها

شرح پایانامه و طرز تهیه آن

استفاده کامل از قابلیت های نرم افزار Microsoft Word

طریقه نگارش کتاب

تعریف تمرینات جامع برای یادگیری Microsoft Word

برنامه درسی دوره

نقد و بررسی دوره

نامعلوم

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

شرکت در دوره
  • رایگان
  • 60 روز
  • لیست آرزو
45 دانشجو ثبت نام کرد

دوره های مرتبط

© دیاکو دانش افزار.

@DeyakoLTD

ما را در تلگرام دنبال کنید.

مشاهده کانال
بستن
X